GC EEO – WIELKI POTENCJAŁ SYSTEMU WYSTAWIENNICZEGO

GC EEO – WIELKI POTENCJAŁ SYSTEMU WYSTAWIENNICZEGO

Systemy wystawiennicze są bardzo niedocenianym sposobem budowy stoisk w naszym kraju. Kojarzą się raczej z małymi, standardowymi boksami, nieciekawymi, prostymi, tanimi stoiskami. Za prawdziwe stoisko autorskie uznaje się dopiero konstrukcję z MDF.

Stoiska dla firmy GC EEO projektowane przez arch. Renatę Karpetę pokazują jak wiele możliwości daje system wystawienniczy – coś co przecież zostało stworzone właśnie do budowy stoisk.

Oprócz różnorodnych form i kształtów, które można uzyskać bawiąc się elementami systemu jak klockami, znacznie łatwiejsze jest tu również zastosowanie różnorodnych materiałów wykończeniowych: szkła, tkanin, drewna. Istnieje możliwość podświetlenia całej bryły stoiska lub jej części – a jak wiadomo nic tak nie przyciąga wzroku zwiedzających jak światło.

Dodatkowym atutem stoiska systemowego, dla osób wrażliwych na los naszego środowiska naturalnego, jest możliwość wielokrotnego wykorzystywania tych samych elementów i niewielka ilość śmieci pozostałych po demontażu takiego stoiska.